Geros savijautos programos renginys ,, Bendravimas ir bendradarbiavimas socialinėse situacijose“

…..Spalio 26 dieną Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos I-IIG klasių mokiniai dalyvavo Geros savijautos programos renginyje ,,Bendravimas ir bendradarbiavimas socialinėse situacijose“, kurį vedė psichologė Eglė Masalskienė. Renginio metu buvo kalbama apie tai, kas lemia, kaip mes bendraujame vieni su kitais: nuo elgesį reguliuojančių taisyklių, t.y. etiketo, kuris keitėsi ir tebesikeičia istorijos eigoje iki bendravimo psichologijos ir asmenybės vystymosi dėsnių, kurie nesikeičia (bent jau taip greitai). Taip pat nagrinėjo komunikaciją kaip informacijos perdavimą, grįžtamojo ryšio svarbą informacijos sklaidoje, kaip suprantamas grįžtamasis ryšys bendravimo psichologijoje ir daugelį kitų dalykų. Mokiniai įgijo ne tik teorinių žinių, bet atliko ir pristatė praktikos darbus.
IG klasės vadovė Lina Mikutytė