Pradinių klasių mokinių projektas ,,Tiriamieji darbai artimiausioje aplinkoje”

….Spalio 25-29 dienomis Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos pradinukai (kaip ir kiekvienais mokslo metais) pasinėrė į tyrinėjimų veiklas. Šių metų projekto ,,Tiriamieji darbai artimiausioje aplinkoje“ tema –  ,,Vandens lašelis“.
….Veiklų metu mokiniai tyrinėjo įvairias vandens būsenas, atliko eksperimentus su vandeniu, tyrinėjo įvairių medžiagų tirpumą vandenyje, rašė mintis apie vandenį, liejo spalvas, naudodami vandenį ir druską. Taip pat mokiniai aiškinosi, kas yra difuzija, slėgis, tankis, vakuumas. Trečios klasės mokiniai lankėsi ,,Eksperimentų laboratorijoje“.
….Viso projekto metu buvo kalbama apie vandens svarbą mums, žmonėms, mūsų sveikatai, taip pat apie jo svarbą gamtai.
….Visos šios veiklos skatino vaikų saviraišką, paremtą eksperimentais, tyrinėjimu, pojūčiais ir kritiniu mąstymu. Mokiniai noriai įsitraukė į  gamtamokslinę veiklą.
….
Pradinių klasių mokytojos