Išvyka į Dubingių žirgyną

…..Spalio 26 dieną Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos priešmokyklinukai  lankėsi Dubingių žirgyne, kur galėjo iš arti pamatyti, kaip pastatyta šiuolaikiška arklidė, išvysti unikalios konstrukcijos apvalų dengtą maniežą. Taip pat  vaikai turėjome išskirtinę galimybę vienoje vietoje pamatyti retas pasaulyje žirgų veisles: Anglijos karalienės globojamus šyrų veislės žirgus, amerikietiškus paintų veislės žirgus, kuriais jodinėjo indėnai ir kaubojai, gražuolius karališkuosius olandiškus fryzus ir daugelį kitų.
…..Taip pat lankėmės mini zoologijos sode. Čia supažinome  su nuostabiais Dubingių žirgyno gyventojais – kupranugariuku Fokusu, mini kengūrytėmis, pamatėme tauriuosius elnius, grakščiuosius danielius, gražuoles alpakas, juodąsias gulbes, ožiukus, avytes, triušius, vištytes bei daug kitų gyvūnų. Po ekskursijos pasivaišinome skaniais, vietos virėjų gamintais kibinais ir sultiniu. Kupini įspūdžių ir laimingi grįžome į gimnaziją.
Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė