3 klasės mokinių išvyka į vaikų pramogų centrą ,,Future Live“

…..Spalio 25 d. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos trečiokai  lankėsi vaikų pramogų centre  ,,Future Live“, esančiame Vilniuje. Tai kasmetinio pradinių klasių mokinių projekto ,,Tiriamieji darbai artimiausioje aplinkoje“ dalis.
…..Mokiniai dalyvavo tyrinėjimų ir atradimų  edukaciniame užsiėmime ,,Eksperimentų laboratorija“. Tyrinėjo  skystąją, kietąją ir dujinę vandens būsenas, mokėsi pastebėti jų pasikeitimus, kurie priklauso nuo  temperatūros pokyčių. Trumpam patys tapo jaunaisiais chemikais ir atliko eksperimentus su vandeniu.
…..Po įdomios ir įtraukiančios eksperimentinės veiklos mokiniai pasinėrė į interaktyvią nuotykių ir pramogų parodą, kurioje  pasijuto svarbiausiais herojais. Kūrė savo miestą, stebėjo gamtą iš paukščio skrydžio, atliko smagias užduotis ir dalyvavo žaidimuose.
Padinių klasių  mokytoja metodininkė Rasa Jarumbauskienė