Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos pradinių klasių mokinių renginys ,, Mamyčių diena“

…..Šiandien, balandžio 30 dieną, Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos pradinių klasių mokinukai pakvietė savo mamytes prie ekranų paminėti gražiausios pavasario šventės – Mamyčių dienos. Prieš šventę reikia pasipuošti.  Šventės pradžioje vaikai papuošė mamas naujomis šukuosenomis ir margaspalviais šalikėliais.
…..Visas mamas pasveikino gimnazijos direktorė Violeta Dapkevičienė. Šventė – tai dainos, šokiai, žaidimai ir buvimas drauge. Vaikai mamoms dainavo dainą ,,Mėlyna dainelė“, dūdelėmis grojo kūrinį ,,Ežiuko valsas“. Mamos gėrėjosi vaikų sukurtu šokiu ,, Aš labai myliu savo mamą“. Mamas vaikai pakvietė pašokti ,,Delnų šokį“.  Žaidė žaidimą ,,Taip ir Ne“, kurio metu išsiaiškino, kaip   pažįsta vieni kitus.
…..Kokia gi šventė be jautrių posmų ir savo rankomis sukurtų sveikinimų? Vaikai, apkabinę savo mamas, deklamavo gražiausius eilėraščius ir dovanojo savo darbelius.
…..Sveikiname visas mamas su artėjančia švente!
…..Dėkojame šokių mokytojai Violinai ir muzikos mokytojai Elenai, padėjusioms surengti šią nuostabią šventę.
Pradinių klasių mokytojos