,,Kiaušinuką aš dažau, kuo margiau ir kuo gražiau“

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai drauge su mokytojomis dalyvavo keliuose kūrybiniuose – etniniuose projektuose, skirtuose šv. Velykų šventei paminėti.
…..Kūrybinių pažintinių veiklų metu vaikai susipažino šv.Velykų šventės tradicijomis, papročiais, ugdėsi supratimą apie šventės prasmę, sužinojo ir išmoko įvairių kiaušinių marginimo būdų, lavino savo kūrybines galias ir fantaziją.
…..Mažieji gimnazijos ugdytiniai dalyvavo virtualioje edukacijoje ,,Velykų saulutė“, kurios metu žaidė velykinius žaidimus, klausėsi velykinių pasakėlių, dainavo daineles, sužinojo šv. Velykų šventės istoriją, klausėsi velykinių oracijų.
…..Visą savaitę darbštieji velykautojai noriai gamino šventinius papuošimus: margino ir puošė kiaušinius, kūrė velykinius kiškius, gamino margučių vainikėlius, dėliojo ir komponavo šventines kompozicijas, puošė velykinius medžius.
…..Kūrybinių veiklų metu pagamintais gražiais darbeliais mažieji papuošė gimnazijos foje. Dabar mūsų gimnazijoje gyvena velykinė pasaka, dovanojanti visiems akimirką džiaugsmo ir šypsenų.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos