Virtuali literatūros pamoka apie Maironį

…..Kovo 31 dieną gimnazijos IVG klasės mokiniai, pasinaudoję Kultūros paso paslauga, dalyvavo virtualioje literatūros pamokoje apie Maironį.
…..Maironis labai svarbus, išskirtinis lietuvių literatūros autorius, su kuriuo susipažįstama mokykloje. Maironio lietuvių literatūros muziejaus edukatorė Gabija virtualios pamokos metu abiturientams ne tik plačiau, išsamiau papasakojo apie svarbiausias poeto biografijos ir kūrybos detales, bet ir prisiminė bei supažindino mokinius, kokia asmenybė jis buvo, kokie buvo poeto  pomėgiai, su kokiais bičiuliais bendravo, ir daug kitų istorijų, kurios nepasakojamos literatūros vadovėliuose. Mokiniai ne tik išgirdo  daugybę įdomių pasakojimų, bet ir turėjo unikalią galimybę pamatyti muziejaus fonduose saugomų eksponatų ir poeto memorialinių daiktų nuotraukas.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lina Mikutytė