Antroji projekto ,,Tyrinėjimo menas“ įgyvendinimo sesija

…..Sausio 26 dieną gimnazijos septintokams vyko jau antroji projekto ,,Tyrinėjimo menas“ įgyvendinimo sesija. Lietuvių kalbos ir literatūros pamokų metu mokiniai prisiminė, kas yra legenda, padavimas, sakmė. Vėliau pristatė prezentacijas apie Paberžės apylinkės dvarus, Paberžės bažnyčią, Glitiškių ąžuolą, Širvio ežerą. Dirbdami grupėmis, mokiniai kūrė legendą, padavimą ir sakmę, o paskui savo darbus pristatė visai klasei. Antroje sesijos dalyje kūrėja Eglė pademonstravo orų prognozės žemėlapius, supažindino su orų prognozės ženklais ir uždavė mokiniams kūrybingumo ir išmonės reikalaujantį namų darbą.
Programą ,,Tyrinėjimo menas“ įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“. Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis.