Ketvirtokų išvyka į Vilnių

……Lapkričio 15 dieną 4 klasės mokiniai vyko į Energetikos ir technikos muziejų, kuris įsikūręs Vilniuje.  Muziejaus pasididžiavimas – autentiška įranga: garo turbinos ir generatoriai, garo katilai, vandens siurbliai, vamzdynai, valdymo pultas. Apžiūrėję ekspoziciją, vaikai keliavo į edukacinį užsiėmimą, kur trumpai buvo supažindinti su elektros atsiradimo istorija. Po to laukė pats įdomiausias užsiėmimas – lemputės gaminimas. Vaikai entuziastingai ėmėsi šio darbo. Svarbiausia, kad visiems pasisekė – visų pagamintos lemputės švietė. O įspūdingiausia vaikams buvo nučiuožti vamzdžiu iš trečio aukšto į apačią. Tai vaikai darė daug kartų.
……Sužinoję daug naujo ir gerai praleidę laiką, iš Energetikos ir technikos muziejaus vykome į lazerių poligoną. Po instruktažo ir ,,apsiginklavimo“ vaikai buvo suskirstyti į dvi komandas, abiejų komandų žaidėjai išsiskirstė į skirtingas poligono puses. Užgrojus dinamiškai muzikai, prasidėjo raundas. Užduotis – lazerio šūviais nukauti kuo daugiau priešininkų ir apsisaugoti pačiam. Po intensyvių penkių raundų lazerių kovas laimėjo  draugystė. Šypsenos iš vaikų veidų nedingo dar ilgai, nes smagus lazerių žaidimas, paremtas taktika, strategija ir komandiniu darbu, jiems labai patiko.
Išvyka ketvirtokams paliko gilų įspūdį, suteikė daug teigiamų emocijų.
……
Pradinių klasių mokytoja Edita Voiničienė