Mokinių tarybos pirmininko rinkimai

…..Šiandien, spalio 26 dieną,  Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijoje vyko mokinių savivaldos – Mokinių tarybos – pirmininko rinkimai. Šį postą užimti kandidatavo dvi gimnazijos mokinės – IIG klasės mokinė Karina Boguslavska ir IIIG klasės mokinė Dominyka Kernaitė.
…..Iš 116 5–8 ir I–IVG klasių mokinių balsavo 86 mokiniai.  Didele balsų persvara Mokinių tarybos pirmininke dviejų metų kadencijai išrinkta IIIG klasės mokinė Dominyka Kernaitė. Už Dominyką Kernaitę balsavo 62 mokiniai, o už Kariną Boguslavską – 22 mokiniai (2 balsavimo biuleteniai buvo sugadinti).
…..Sveikiname naująją Mokinių tarybos pirmininkę Dominyką, linkime kūrybiškumo, iniciatyvumo ir sėkmės, atstovaujant daugumos mokinių interesams gimnazijoje bei formuojant vieningą mokinių bendruomenę.