Respublikinis ukulelių ansamblių ir solistų festivalis „4 STYGOS“

…..Gegužės 3 d. Vilniaus Tuskulėnų gimnazijoje vyko respublikinis 2–11 klasių mokinių ukulelių ansamblių ir solistų festivalis „4 STYGOS“, skirtas Europos dienai paminėti. Festivalyje dalyvavo ne tik Vilniaus, bet ir Anykščių, Klaipėdos, Šiaulių, Pasvalio miestų mokiniai. Prie šio festivalio prisijungė ir Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos instrumentinis ansamblis.
…..Festivalyje dalyvavusių ukulelininkų laukė dovana – Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos 11-12 kl. mokinių teatrinė Sauliaus Šaltenio apysakos „Riešutų duona“ interpretacija.
…..Festivalio kulminacija –  visi ukulelininkai drauge atliko 4 kūrinius. Vienas jų – Europos Sąjungos himnas „Odė džiaugsmui“ (L. van Beethoven iš Simfonijos nr. 9).
…..Dėkojame mokiniams už dalyvavimą ir gražų pasirodymą.

Muzikos mokytoja S. Ivanovienė