EUROPOS DIENOS RENGINYS ,,EUROPOS SĄJUNGOS KELIU 20 METŲ“

…..Gegužės 9 dieną drauge su Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijos mokiniais šventėme Europos dieną Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijoje. Renginio pradžioje gimnazijos ukulėlių ansamblis sugrojo Europos Sąjungos himną. Europos dienos minėjimo programą pristatė anglų kalbos mokytojas Sandra Kocienė ir IIIG klasės mokinė Guoda Juzefovičiūtė. Visus rengino dalyvius pasveikino direktorė Violeta Dapkevičienė. Po direktorės kalbos įdomų pranešimą ,,Stiprūs kartu“ pristatė Lavoriškių gimnazijos istorijos mokytojas metodininkas Vaidotas Pakalniškis. Mūsų gimnazijos mokinės, projekto ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ dalyvės, pristatė ir papasakojo išvykos į Europos Parlamentą Strasbūre įspūdžius. Renginį baigėme protmūšiu, kurio metu jėgas išbandė abiejų gimnazijų mokiniai. Pasibaigus renginiui, atvykę mokiniai ir mokytojai drauge su mūsų gimnazistais bendravo prie arbatos puodelio.
…..Dėkojame svečiams už atvykimą ir Europos dienos minėjimą drauge!