…..Kovo 8 dieną Paberžės „Verdenės“ gimnazijos 8 ir IIIG klasių mokiniai, lydimi anglų kalbos mokytojos S. Kocienės ir istorijos mokytojo E. Pranaičio, dalyvavo Lavoriškių gimnazijos organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje „Be teisės gyventi?: Lietuvos žydų kelias“. Pranešimus skaitė 8 klasės mokinės: Diana Martyncevaitė, Erika Paškevičiūtė („Žydų Šabo tradicijos“), IIIG klasės mokinės: Aneta Kerulytė, Lavija Rybakova, Karina Frolova („Žydų tragedija“). Konferencijos metu pasisėmėme neįkainojamos patirties, sužinojome daug apie žydų kultūrą ir išgyventą skausmą. Visi panešimus darę mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, diplomais ir knygomis. Dėkojame Lavoriškių gimnazijos organizatoriams už kvietimą dalyvauti konferencijoje ir galimybę pasidalinti gerąja patirtimi.