IG KL. MOKINIŲ DALYVAVIMAS PILIETIŠKUMO IR GYNYBOS ĮGŪDŽIŲ KURSUOSE

…..Kovo 6-8 dienomis Paberžės ,,Verdenės“ ir šv. Stanislavo Kostkos gimnazijų IG klasių mokiniai dalyvavo Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursuose, kuriuos organizavo Lietuvos šaulių sąjunga kartu su Krašto apsaugos bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijomis. Tris dienas trukusiuose kursuose mokiniai mokėsi išgyvenimo įgūdžių ekstremaliose situacijose: ką reikia turėti namuose ir ką susidėti į kuprinę, kai reikia evakuotis, ką reiškia įvairūs civilinės saugos signalai, kaip pasigaminti maisto gamtos sąlygomis ir daugelio kitų gyvenime reikalingų įgūdžių. Mokiniams labiausiai patiko, kad kursuose buvo dėstomos ne tik teorinės žinios, bet ir lavinami praktiniai įgūdžiai, kaip, ištikus nelaimei, pasirūpinti savimi ir šalia esančiu žmogumi.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Marijana Prusakaitė-Semionova