SVEIKA, VASARĖLE!

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio  ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai birželį  pasitiko linksma pramoga ,,Sveika, vasarėle!“.
…..Minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, mažieji pramogavo, žaidė ir lenktyniavo gimnazijos žaidimų aikštelėje.  Stebuklingas traukinukas vežė mažuosius ieškoti vasaros nuotykių, pievutėje iškylautojų laukė oro balionas ir spalvotų kamuoliukų saliutas. Balionas skraidino keliautojus į sporto aikštelę.  Smagiai pajudėję, vaikai keliavo į dailės erdvę – linksmas vaikučių būrys  spalvotomis kreidelėmis papuošė kiemo takelius. Šventės pabaigoje mažieji keliauninkai smagiai pūtė muilo burbulus ir vaišinosi saldžiais užkandžiais.
…..Vėjelio genami, linksmai sukosi malūnėlių sparnai, nešdami vaikų svajones, į dangų kilo margaspalviai balionai, pievoje skambėjo vaikų juokas ir dainelės – prasidėjo vasarėlė.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos