ŠIMTADIENIS 2023

Šimtadienis – tai tik dar viena šventė iš tūkstančio kitų. Atrodo, kad tai tik maža šventė mokyklos, mokytojų, bet didelė – dvyliktokų gyvenime. Tai tik šimtas dienų iki vieno gyvenimo etapo pabaigos ir kito pradžios! Bet tai – ir pirmas mokinių iššūkis, baigiant svarbią gyvenimo atkarpą! Vasario 10 dieną gimnazijoje šurmuliavo XXIX abiturientų laidos Šimtadienio šventė, kurią organizavo vienuoliktokai. Pakvietę dvyliktokus ,,paskutinės vakarienės“, šventės organizatoriai įteikė abiturientams ir šaukimus į ,,Verdenės“ kariuomenę, kurioje ir dvyliktokams, ir jų klasės vadovui teko įveikti iššūkius ir kliūtis, pademonstruoti išmonę, kūrybiškumą, humoro jausmą, žinias.
     Šimtadienio proga siunčiame sveikinimus ir linkėjimus mūsų dvyliktokams: jaunystė tęsiasi, laukia platus pasirinkimas, o laimę ir savo gyvenimą jūs patys kuriate! Nenuleiskite rankų, siekdami savo tikslų, išlikite drąsūs ir išmintingi, neleiskite niekam karpyti sparnų, nepabijokite nesėkmės – visada yra kitų kelių!