Šeštokų išvyka į Vilnių

Sausio 26 dieną šeštokai lankėsi Vilniuje. Išvyka prasidėjo nuo pažintinio pasivaikščiojimo po Katedros aikštę. Vėliau lankėmės Technikos ir energetikos muziejaus naujai atidarytoje Virsmo salėje. Virsmo salė – naujausia 1000 kv. m ETM erdvė – interaktyvi ekspozicija apie žmogaus santykį su energija. Virsmo salėje mokiniai suprantamai ir įtraukiai buvo supažindinti su įvairiomis energijos rūšimis, įvairiais jos virsmais ir panaudojimo bei pritaikymo būdais ir formomis. Čia jų laukė interaktyvus iššūkis, kurį įvykdę vaikai galėjo sugeneruoti energiją, pastaroji buvo verčiama energijos Kvantais, o sukaupti Kvantai keičiami į prizus.
     Edukacijos metu pagal STEM metodikas buvo integruoti fizikos, inžinerijos, matematikos, ekonomikos bei fizinio ugdymo dalykai, mokiniai savarankiškai ir grupėse atliko praktines ir teorines užduotis.
     Išvyka baigėsi apsilankymu Hesburgeryje. Į gimnaziją šeštokai grįžo laimingi, kupini džiugių ir turiningų įspūdžių.

6 klasės vadovė  Asta Martyncevienė