Šokių varžybos „LINEDANCE ŠIRDIS VILNIUS“

…..Kovo 26 dieną Vilniuje vyko „LINEDANCE ŠIRDIS VILNIUS“ šokių varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos ketvirtos klasės mokinės Evelina Jacevičiūtė, Milita Voinovskaja, Austėja Juzefovičiūtė ir Viktorija Bružaitė. Varžybose mokinės atliko tris skirtingų stilių šokius: „Svingą“, „Čia čia čia“ ir Hip hopo stiliaus šokį. Pirmiausia visus šokius mokinės turėjo sušokti pusfinalyje. Pasibaigus pusfinaliui, šokėjos buvo suskirstytos į pirmąjį ir antrąjį finalus. Į pirmąjį finalą pateko Evelina Jacevičiūtė, o į antrąjį – Viktorija Bružaitė, Milita Voinovskaja bei Austėja Juzefovičiūtė. Finaluose mokinės vėl šoko visus šokius. Varžybose mokinės konkuravo su įvairių studijų, kultūros centrų ir mokyklų šokėjais, kurių jų amžiaus kategorijoje buvo apie 60.  Nors kai kurioms mokinėms šios varžybos  buvo pirmosios, tačiau visos jaunosios šokėjos tapo finalistėmis ir užėmė prizines vietas.  Pirmojo finalo finalistė Evelina Jacevičiūtė užėmė 5 vietą. Antrojo finalo finalistės – Viktorija Bružaitė užėmė 3 vietą, Milita Voinovskaja – 5 vietą, Austėja Juzefovičiūtė 6 vietos laimėtoja.
…..Sveikiname mokines su debiutu ir linkime šokio žingsneliais judėti tik pirmyn. Šokio varžyboms mokines ruošė šokio mokytoja Violina Romeikaitė.