Advento popietė „Šventų Kalėdų belaukiant“

…..Advento ir Kalėdų laikotarpiai yra turtingi papročiais ir tradicijomis. Tačiau jie siekia vieno tikslo – išugdyti dorą ir laimingą žmogų. Advento tradicijas pasitikome ir mes, Paberžės „Verdenės“ gimnazijos bendruomenė.
…..Gruodžio 19 d. gimnazijoje vyko  advento popietė „Šv. Kalėdų belaukiant…“. Šią dieną advento dvasią paskleisti padėjo Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos kunigas, mūsų gimnazijos tikybos mokytojas, Gerb. Juzef Makut.
…..Popietės metu mokiniai giedojo giesmes, klausėsi kunigo minčių apie kalėdaičio laužymo prasmę, tarpusavyje dalijosi kalėdaičiais. Advento popietė baigėsi bendra malda, po kurios ir gimnazijos mokytojai galėjo pasidalinti kalėdaičiais, linkėdami vieni kitiems sveikatos, džiaugsmo, ramybės, stiprybės ir gražaus artėjančių šv. Kalėdų stebuklo laukimo bei  džiaugsmingų ir ramių Naujųjų Metų.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Marijana Prusakaitė-Semionova