KALĖDINĖ MUGĖ

…..Po truputį namai, gatvės, miestai prisipildo kalėdinės dvasios ir jaudinančio šv. Kalėdų laukimo. Šis nuostabus reiškinys neaplenkė ir Paberžės „Verdenės“ gimnazijos.
…..Gruodžio 22 d. gimnazijoje šurmuliavo kalėdinė mugė. Joje kvepėjo meduoliais, naminiais pyragais, duona, skambėjo kalėdinės dainos, susirinkusiems netrūko geros nuotaikos. Skanėstais prekiavo visų klasių mokiniai. Džiugu, kad ruošiantis jiems nepritrūko išradingumo, nuoširdumo, o pardavinėjant savo gaminius – šypsenos. Mugėje prekiauta kalėdiniais eglės žaisliukais, megztomis kojinėmis, riešinėmis, medumi, rankų darbo puodeliais ir kitomis gėrybėmis.
…..Nuoširdžiai dėkojame visiems mokytojams, mokiniams, tėveliams, prisidėjusiems prie tradicinės kalėdinės mugės organizavimo! Jaukių, šiltų ir linksmų artėjančių švenčių!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Marijana Prusakaitė-Semionova