Projektas ,,Kalėdinis meduolis“

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai lapkričio 8 – gruodžio 10 dienomis dalyvavo respublikiniame STEAM  projekte ,,Kalėdinis meduolis“.
…..Projekto tikslas – organizuoti patirtinį ugdymą, skatinant domėtis gamtos mokslu, inžinerija, menais, technologijomis ir matematika.
…..Projekto dalyviai, panaudodami įvairias medžiagas, technikas, menines priemones, STEAM veiklų metu  piešė,  konstravo, aplikavo, skaičiavo.  Mažieji tyrinėtojai mokėsi veikti draugų grupelėse, ugdėsi kūrybiškumą, išradingumą, mokėsi daryti elementarius apibendrinimus.  Projekto pabaigoje vaikai dalyvavo edukacjoje ,,Meduolių kepyklėlė“, kurios metu sužinojo, kaip gaminama meduolinė tešla, mokėsi minkyti, formuoti ir dekoruoti  meduoliukus. Kepti meduoliukus mažyliams padėjo gimnazijos technologijų mokytoja. Smagiausia vaikams edukacijos dalis buvo kepinukų ragavimas.
…..Projektas baigėsi, mažieji meduolių tyrinėtojai dalį savo gamybos kepinių padovanojo Paberžės socialinės globos namų gyventojams, linkėdami jiems saldžių ir linksmų švenčių.
Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo  ir technologijų  mokytojos