Respublikinio eTwinning projekto „Ar baltų kultūra yra mįslė šiuolaikiniam mokiniui?“ viktorina

…..Balandžio 28 dieną grupė 7-os ir IG klasių mokinių, dalyvaujančių respublikiniame eTwinning projekte ,,Ar baltų kultūra yra mįslė šiuolaikiniam mokiniui?“, savo žinias pasitikrino virtualioje Kahoot viktorinoje „Baltų gentys“. Renginį organizavo projekto koordinatorė, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Irma Žukienė.
…..Renginyje dalyvavo aštuonių respublikos gimnazijų mokiniai (daugiau nei 50 dalyvių), kurie atsakinėjo į įvairius klausimus apie baltų kultūrą, pasaulėjautą, tikėjimą, papročius. Mokiniai turėjo puikią progą išbandyti jėgas ir pademonstruoti savo gebėjimus.
…..Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos 7-os klasės mokinę Gretą Bobinaitę, kuri tapo viktorinos nugalėtoja! Tikimės, kad tai ne paskutinis projekto dalyvių susitikimas, nes numatyta dar ne viena įdomi veikla.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos
Lina Mikutytė ir Violeta Kaziūnienė