Išvyka į Vilnių

…..Lapkričio 29 d. 4 klasės mokiniai vyko į pažintinę edukacinę išvyką į Vilnių. Išvykos tikslas – aplankyti Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių ir aktyviai leisti laiką batutų pramogų centre „Skypark“.
…..Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje mus pasitiko edukatorė. Ji trumpai papasakojo bibliotekos istoriją, parodė visas joje esančias erdves. Pabuvojome „Avilyje“, „Obuolyne“, pabraidžiojome po „Vaikystės pievas“, perėjome per tamsų „Labirintą“, kur  mus gąsdino kampe šviečiantis voras. Aplankę visas erdves,  mokiniai tapo ,,šnipais“. Kiekviena ,,šnipų“ komanda gavo skirtingas užduotis, o bibliotekoje paslėpti ,,įkalčiai“ padėjo išnarplioti ,,sudėtingą“ bylą. Atsisveikinant kiekvienas mokinys dovanų gavo knygos žymeklį. Šie žymekliai padės vaikams nepasiklysti, skaitant įdomias, nuotykių ir paslapčių kupinas knygas. Iš bibliotekos mokiniai išvyko gerai nusiteikę, šypsodamiesi ir turėdami daug klausimų, į kuriuos jiems padės atsakyti bibliotekoje gyvenančios knygos.
…..Vėliau vaikai smagiai leido laiką batutų pramogų centre „Skypark“. Čia mus pasitiko treneris, kuris supažindino su saugaus elgesio taisyklėmis. 1600 kv. m. ploto erdvėje mokiniai šokinėjo, nardė į kempinių baseiną, žaidė stalo futbolą. Aukšti šuoliai ir skrydžiai suteikė vaikams neišdildomų įspūdžių ir naujos patirties.
…..Turiningai ir aktyviai praleidę laiką, sužinoję daug naujų dalykų, laimingi ir kupini įspūdžių, grįžome į gimnaziją.
Pradinių klasių mokytoja Edita Voiničienė