„Mokytojų klubo“ veikla

…..Sausio 25 dieną vėl susitikome ,,Mokytojų klube“, kur drauge su  projekto „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ kūrybos agente Julija Mažuoliene tęsėme darbą.
…..Šįkart, dirbdami grupėse, įvardinome įvairias problemas, su kuriomis susiduriame ugdymo procese,  ir mokėmės kelti klausimus, kurie padėtų spręsti šias problemas. Visi įsitikinome, kad daugybę problemų ir neaiškumų išspręstume greičiau, jeigu užduotume kokybiškus (atvirus) klausimus. Juk klausimai valdo mūsų dėmesį, gali padėti rasti sprendimus, suprasti save, pasiekti tikslus, tačiau kartais netinkamai užduotas klausimas gali ir viską sužlugdyti.
Projektą „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru.
#Kūrybinės jungtys#Tyrinėjimo menas