Mažųjų kelionė į spindinčių šypsenų šalį

…..Lapkričio 22-29 dienomis  gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1-3 klasių mokiniai dalyvavo  Vilniaus visuomenės sveikatos centro vykdomame projekte ,,Graži šypsena”. Pirmų užsiėmimų metu kalbėjome apie tai, kam žmogui reikalingi dantys, kaip juos prižiūrime, kodėl jie genda bei kodėl svarbu lankytis pas odontologą. Per kitas pamokėles mažieji, naudodamiesi muliažu, mokėsi taisyklingai atlikti dantų valymo judesius, aiškinosi, kodėl svarbu išvalyti visus dantų paviršius, kokią pastą naudoti dantukų priežiūrai.  Taip pat kalbėjome apie mitybos įtaką vaikų sveikatai ir dantų ligoms. Paskutiniame užsiėmime mažieji  su animacinio filmo herojumi Dr. Triušiu leidosi  į spindinčių šypsenų šalį.
…..Projekto metu vaikai išmoko taisyklingai valytis dantis, daryti tai motyvuotai ir kokybiškai. Be to, išgirdo daug  įdomios ir naudingos informacijos apie burnos higieną ir dantų sveikatą. Mažieji projekto dalyviai gavo dovanų dantų šepetėlius, kuriuos po trijų mėnesių projekto rengėjai pakeis naujais.
Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rima Vaitonienė