Edukacinis projektas ,,Kultūrų ratas“

…..Lapkričio 23d. mūsų, Paberžės ,,Verdenės“, gimnazijos 7-os klasės mokiniai dalyvavo edukacinio projekto „Kultūrų ratas“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.  Projekto tikslas – ugdyti tautinę savimonę ir tautinę toleranciją, puoselėti ir skleisti daugiakultūrį Lietuvos paveldą.
…..Mūsų gimnazijos komanda paruošė ir pristatė animuotą prezentaciją „Krikštas. Dangus ir žemė“. Pasirinkę ukrainiečių tautą, domėjomės krikšto tradicijomis, apeigomis, simboliais, juos piešėme. Ieškojome, kuo skiriasi ir kuo panašus katalikų, stačiatikių, pravoslavų krikštas. Ieškodami skirtumų, radome labai daug panašumų, tad pristatymo metu kvietėme visus dalyvius pirmiausia ieškoti mus jungiančių dalykų. Pasidaliję žiniomis, pažiūrėję nuotaikingą koncertą, pasivaišinę kibinais bei gavę atminimo dovanėles, grįžome į gimnaziją ir jau planuojame kitų metų projekto ,,Kultūrų ratas“ darbą.
…..Mūsų septintokų paruoštą pristatymą ir kitų komandų darbus kviečiame peržiūrėti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro internetiniame puslapyje: https://www.lmnsc.lt/projektas-kulturu-ratas/
Dailės mokytoja Sonata Vasyliūtė Čepukėnienė
Technologijų mokytoja Lijana Šulcaitė