EKOLOGINIS UGDYMAS GIMNAZIJOJE

…..Lapkričio mėnesį gimnazijoje vyko projekto ,,Laimingas vanduo“ veiklos, kuriose dalyvavo 30 gimnazijos mokinių savanorių iš 5-8; I-IIG klasių. Mokiniai susipažino su projekto tikslais ir uždaviniais, žiūrėjo dokumentinį filmą ,,Šiukšlės“, dalyvavo diskusijose apie žmogaus santykį su gyvąja ir negyvąja gamta anksčiau ir dabar, skaičiavo, kiek vandens reikia įvairiems maisto produktams, popieriui ir ne pirmo būtinumo pramoninėms prekėms pagaminti.
…..Dokumentinio filmo ,,Šiukšlės“ epizodai labai aiškiai parodė vartotojiškų žmogaus veiklų poveikį gyvūnams, klimatui, kraštovaizdžiui. Mokiniai, susiskirstę grupelėmis ir pasiskirstę vaidmenimis, planavo akcijas ir kūrė kvietimų tekstus. Jie kvietė visus gimnazijos bendruomenės narius, neabejingus ekologinėms problemoms, tvarkyti vandens telkinių pakrantes, taupiai naudoti vandenį, neteršti vandens telkinių. Akcijos planus mokiniai pristatė  kitų grupių nariams.
…..Laikas prabėgo nepastebimai. Visi buvome šiek tiek susirūpinę dėl savo paliekamo Vandens pėdsako Žemėje.
Dokumentinis filmas: Šiukšlės – YouTube
Biologijos mokytoja metodininkė Regina Stankevičienė