Išvyka į Vilniaus televizijos bokštą

…..Spalio 19 dieną 6 klasės mokiniai apsilankė viename iš aukščiausių statinių Rytų Europoje – Vilniaus televizijos bokšte.
…..Besiklausydami garso įrašo, mokiniai sužinojo, kada ir kaip buvo pastatytas šis unikalios konstrukcijos pastatas, sužinojo, kad čia yra Lietuvos radijo ir televizijos centras. Ypač įdomi mokiniams pasirodė ekspozicija, skirta tragiškiems Sausio 13 – osios įvykiams atminti. Apžiūrėję  televizijos bokšto maketą, vaikai liftu pakilo į besisukančią apžvalgos aikštelę, kuri yra 165 metrų aukštyje. Būdami čia, mokiniai pamatė Vilniaus panoramą, grožėjosi rudeniškai spalvingu miestu ir jo apylinkėmis,  mažyčiais namų stogais, upių vingiais, miškais, parkais… Buvo akivaizdu, kad vaikų įspūdžiai pranoko lūkesčius.
…..Grįžę į gimnaziją, mokiniai dar ilgai aptarinėjo matytus Vilniaus vaizdus, dalinosi patirtais įspūdžiais.
…..Lietuvių kalbos mokytoja, 6 klasės vadovė Violeta Kaziūnienė