Priešmokyklinio ugdymo grupių renginys ,,Seku seku pasaką“

…..Šiltą ir saulėtą gegužės 10 dienos rytą į Vilniaus r. Paberžės  ,,Verdenės“ gimnazijos  salę rinkosi mažieji žiūrovai, jų laukė susitikimas su pasaka. Naujoje, pinutėlėje gimnazijos salėje vyko tradicinis Vilniaus r. bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinio ugdymo  grupių renginys ,,Seku seku pasaką“.  Mažieji Paberžės ,,Verdenės’’ gimnazijos artistai vaidino muzikinį spektakliuką ,,Vilkas ir  ožiukai“.
…..Pirmose eilėse susėdę garbingi kviestiniai svečiai – Anavilio vaikų darželio ikimokyklinukai ir Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniai -drauge su pasakos veikėjais ,,mokėsi“ miško mokykloje. Priešmokyklinės grupės vaikai šokiu, dainelėmis ir linksmais dialogais pasakojo istoriją, kaip vilkas iš laukinio tapo mokytas.
…..Po spektakliuko žiūrovai mažiesiems artistams padėkojo plojimų ,,banga“, o gimnazijos administracija įteikė padėkos raštus ir saldžias dovanėles.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Birutė Baušienė