Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

…..Vasario 2 d. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijoje vyko priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų ir pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Vaikų deklamuojamos gražiausios eilės buvo skirtos  Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti.  Šiais metais meninio skaitymo  konkurse dalyvavo 23 skaitovai. 1 – 2 klasių mokinių grupėje geriausiai pasirodė 1 klasės mokinė Evelina Janutėnaitė, o iš vyresnių  – 3 ir 4 klasių mokinių –  išraiškingiausiai deklamavo 3 klasės mokinys Justas Šukevičius. Visi skaitovai buvo apdovanoti. Jiems buvo įteikti pagyrimo raštai, padėkos bei atminimo dovanėlės. Geriausiai pasirodę mokiniai atstovaus gimnazijai rajoniniame skaitovų konkurse ,,Vaivos juosta“.
…..Vasario 13 d. 1 klasės mokinė Evelina Janutėnaitė ir 3 klasės mokinys Justas Šukevičius dalyvavo Vilniaus rajono pradinių klasių meninio skaitymo konkurse ,,Vaivos juosta“, kuris vyko Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Evelina Ir Justas iš rajoninio meninio skaitymo konkurso grįžo apdovanoti  padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Sveikiname juos ir linkime toliau tobulinti savo skaitymo įgūdžius bei puoselėti meninį žodį.

Pradinių klasių mokytojos