Tarptautinis projektas ,,Sveikos pėdutės su STEAM pagalba“

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai  dalyvauja tarptautiniame  ugdymo įstaigų sveikatingumo  projekte ,,Sveikos pėdutės su STEAM pagalba“, kuris gimnazijoje vyko 2021m. gruodžio 1d. – 2022m.sausio mėn. 15 d.
…..Projektas skirtas ugdyti vaikų, tėvų, mokytojų teigiamą požiūrį  į pėdų raumenų stiprinimo svarbą, plokščiapėdystės profilaktiką, įgyvendinant STEAM  per praktines veiklas: kūrybą, žaidimus, sporto užsiėmimus, meninę veiklą.
…..Dalyvaudami projekte, mažieji gimnazijos ugdytiniai  mokėsi ir savarankiškai atliko įvairias pėdučių mankšteles, sužinojo apie pėdų raumenų stiprinimo svarbą. Visi drauge rinko ir kūrybinių meninių veiklų metu gamino priemones iš gamtinių ir antrinių medžiagų. Drauge su  mokytojomis ir tėveliais vaikai sukūrė 18 priemonių pėdučių mankštai, kurias su džiaugsmu išbandė sporto veiklų metu. Džiaugiamės mūsų ugdytinių ir jų tėvelių kūrybiškumu.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos