Saugaus eismo pamoka

…..Lapkričio 7 dieną gimnazijos 1-3 klasių mokiniams vyko saugaus eismo renginys, kurį vedė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Stanislav Voicechovskij ir vyresnioji tyrėja Jolanta Lukaševič.
…..Prevencinio susitikimo metu policijos pareigūnai mokiniams priminė kelių eismo taisyklės, papasakojo, kaip teisingai nešioti atšvaitus, kaip ir kur galima saugiai pereiti gatvę bei kokios pasekmės laukia tų, kurie nesilaiko saugaus elgesio taisyklių.
…..Dėkojame Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnams už apsilankymą gimnazijoje, mokiniams pateiktą naudingą informaciją ir už dovanas – atšvaitus ir šviesą atspindinčias liemenes.