Mažųjų gimnazistų mokslo metų užbaigimo šventė

…..Gegužės 31 dieną Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijoje vyko mokslo metų užbaigimo šventė priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pradinių klasių mokiniams. Į šventiškai papuoštą gimnazijos kiemą susirinko gimnazijos vadovai, mokytojai, mažieji gimnazistai ir jų tėveliai. Šventėje dalyvavo ir garbus svečias – gimnazijos rėmėjas, kredito unijos ,,Saulėgrąža“ valdybos pirmininkas Gintautas Piragius, kuris įteikė pereinamąją taurę bei puikią dovaną šauniausiai klasei. Ja šiemet tapo IG klasė.
…..4- klasę baigusiems mokiniams gimnazijos direktorė kartu su svečiu įteikė pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimus. Mokiniai, kurie mokslo metus baigė puikiai ir labai gerai, ir tie, kurie aktyviai dalyvavo klasės ir gimnazijos gyvenime, buvo apdovanoti garbės raštais, padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.
…..Patiems mažiausiems, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams, ,,Vilnijos“ draugija mokslo metų baigimo proga įsteigė dovanėles (knygutes).
…..Visiems linkime puikių atostogų, nepamirštamų įspūdžių ir gero poilsio.
Pradinių klasių mokytojos