Trečiokų išvyka

…..Gegužės 30 dieną Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos trečiokai  lankėsi Vilniaus oro uoste. Prie pagrindinio įėjimo mus pasitiko gidė Natalija.  Ekskursija prasidėjo nuo išvykimo zonų, kur patenka keleiviai, praėję saugumo patikrą. Į šią zoną patekome pro vidinį (darbuotojų) patikros punktą, kur mus taip pat patikrino, ar namuose palikome visus draudžiamus daiktus. Sėdę į autobusiuką, pradėjome ekskursiją po oro uosto teritoriją Labai patiko stebėti kylančius ir nusileidžiančius lėktuvus, nes buvo skrydžių pikas.
…..Priešgaisrinėje gelbėjimo stotyje apžiūrėjome didžiules gaisrines mašinas, apie kurias papasakojo ugniagesiai, be to, jie parodė ir savo aprangą bei įrangą. Kiekvienam iš mūsų leido pasėdėti mašinos viduje, vėliau, įjungę sirenas, pademonstravo gesinimo žarnos veikimą.
…..Prieš išvykstant į gimnaziją, ekskursijos gidė Natalija visiems palinkėjo geros vasaros ir kiekvienam padovanojo po lėktuvo formos atšvaitą.
…..Trečiokai džiaugėsi, kad apsilankė Vilniaus oro uoste ir kad susipažino su įvairių tarnybų atliekamu darbu.
3 klasės vadovė Rasa Jarumbauskienė