Trečiasis šalies krikščioniškos muzikos festivalis – konkursas ,,Meilės giesmės”

…..Jau trečią pavasarį Vilniaus m. Maironio progimnazijoje vyko šalies 1 – 5 klasių mokinių krikščioniškos muzikos festivalis – konkursas ,,Meilės giesmės”. Šio šventinio renginio  tikslas – skiepyti krikščioniškųjų vertybių dvasią, tikėjimą, viltį , meilę ir skatinti Lietuvos jaunimą kasdien gyventi dorą, kupiną meilės Dievui, artimui ir Tėvynei gyvenimą.
…..Konkurso – festivalio dalyvius vertino kompetetinga vertinimo komisija, kuriai vadovavo komisijos pirmininkas – Rolandas Aidukas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas. Festivalio – konkurso dalyviams buvo skiriamos nominacijos. Mūsų gimnazijos jaunučių ansamblis pelnė nominaciją ,,Už šiuolaikinę giesmės interpretaciją”.  7 kl. mokinys Dominykas Ladygo gitara puikiai akomponavo ansamblio dainininkams. Kiekvienas festivalio – konkurso dalyvis buvo apdovanotas atminimo medaliu, o juos ruošę mokytojai – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto departamento bendrojo ugdymo skyriaus padėkomis už mokinių parengimą ir dalyvavimą krikščioniškos muzikos festivalyje – konkurse.
…..Į gimnaziją jaunieji atlikėjai grįžo kupini gerų emocijų ir noro dalyvauti kituose konkursuose.
Muzikos mokytoja metodininkė Teresė Vinslovaitė