Išvyka į parodą ,,Matematikos magija“

…..Gegužės 12 d. Paberžės ,,Verdenės“ ketvirtokai vyko į Vilnių, kur lankėsi parodoje ,,Matematikos magija“ bei pramogų centro ,,SKY“ parke.
…..,,Matematikos magijos“ parodoje mokiniai sužinojo, kaip veikia įvairūs matematikos dėsniai, kas vyksta „kažkur pasaulyje”, pasvėrė skaičius ir pamatė daugybę kitų įdomių eksponatų. Parodoje taip pat susipažino su romėniškais skaičiais, tikimybių teorijomis, erdvės ir geometrijos magija, atrado matematiką muzikoje ir mūsų kasdienybėje.
…..Apžiūrėję šią įdomią ir praktišką parodą, vykome pramogauti į ,,SKY“ parką. Visi mokiniai, išklausę profesionalių trenerių instruktažą, bėgo rodyti savo gebėjimų ant batutų. Nors ,,SKY“ parke vaikai pramogoms turėjo net dvi su puse valandos, bet jiems laikas neprailgo.
…..Papramogavę ir kupini įspūdžių, grįžome į gimnaziją.
Pradinių klasių mokytoja Jolanta Jurkšaitienė