Kalėdinis karnavalas

…..Gruodžio 28 d. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijoje vyko ilgai lauktas renginys – Kalėdinis karnavalas. Šių metų karnavalo tema – ,,Televizijos laidos“.
…..Karnavalui atsakingai ruošėsi ir jame dalyvavo 5 – 8 bei IG – IVG klasių mokiniai ir jų vadovai. Scenoje pasirodę mokiniai atskleidė vaidybinius, muzikinius bei šokių talentus. Na, o renginio vedėjais tapo ne kas kitas, o grupelė gimnazijos mokytojų, kurie vaidino tipinę šeimą, jaukiai susėdusią savo svetainėje ir žiūrinčią šventinę ,,Verdenės“ televiziją.
…..Renginys buvo tikrai nuotaikingas, linksmas, visiems suteikęs daug teigiamų emocijų, pradžiuginęs šilta, kalėdine atmosfera. Visos karnavale dalyvavusios klasės pasirodė puikiai ir įrodė, kad esant aktyviems ir kūrybingiems, galima suteikti daug džiaugsmo sau ir kitiems.
Organizatoriai