ETWINNING PROJEKTAS

…..Gruodžio mėnuo – didžiųjų metų švenčių laukimo metas. Visi nekantriai laukiame Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Šiuo šventiniu laikotarpiu mūsų gimnazijos  3 klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame Etwinning projekte „Exchanging Christmas cards“. Mokiniai darė kalėdines atvirutes ir rašė sveikinimus anglų kalba Lenkijos  Skavinos miesto 2-osios  pagrindinės mokyklos mokiniams, kurie taip pat dalyvavo šiame projekte.
…..Visa gimnazijos bendruomenė projekto partnerių atsiųstomis kalėdinėmis atvirutėmis galėjo pasigrožėti jau prieš Kalėdas. Jos buvo eksponuojamos gimnazijos užsienio kalbų kabinete.
…..Labai kūrybingi ir išradingi buvo abiejų šalių pradinukai. Mūsų mažieji gimnazistai džiaugėsi projekto partnerių darbeliais, taip pat tikisi, kad jų išsiųstos kalėdinės atvirutės ir sveikinimai pradžiugino Lenkijos pradinukus.
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Lina Keršulytė