Mamyčių diena

…..Nieko nėra gražesnio žemėje už mamos meilę, nieko nėra stipresnio už jos pasiaukojimą vaikams… O mamos visada laukia. Laukia šypsenų, švelnių žodžių ir malonių staigmenų, kurias joms dovanoja vaikai.
…..Gegužės 3 dieną Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai pakvietė savo mamytes paminėti gražiausią pavasario šventę – Mamyčių dieną.
…..Visas mamas pasveikino gimnazijos direktorė Violeta Dapkevičienė. Šventė – tai buvimas drauge. Išties maloni staigmena – su meile pagamintos dovanėlės, kurios ne tik pradžiugino mamytes, bet ir papuoš namų aplinką. Mamos gėrėjosi joms skirtomis eilėmis,  dainomis, šokiais ir vaidinimu.
…..Sveikiname visas mamas su artėjančia švente!
…..Dėkojame šokio mokytojai Violinai ir muzikos mokytojai Silvijai, padėjusioms surengti šią nuostabią šventę.