Lietuvių kalbos dienos Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijoje

…..Kaip ir ankstesniais metais, taip ir šiemet,  gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos dienų veiklos. Vasario 28 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos 5-8 klasių mokiniams organizavo protmūšį ,,Ką žinai apie lietuvių kalbą?” Žaidimas mokiniams suteikė daug smagių emocijų, praplėtė akiratį, padėjo geriau pažinti lietuvių kalbą.
…..Siekiant organizuoti netradicinį, motyvuojantį ugdymą, vyko pamokos muziejuose. 6-os klasės mokiniai dalyvavo Vladislavo Sirokomlės muziejaus organizuotoje kaligrafijos edukacijoje ,,Gražaus rašymo diena“. IIIG klasės mokiniai lankysis V. Mykolaičio – Putino muziejuje Vilniuje, kur sužinos daug įdomių faktų apie rašytojo gyvenimą, turės galimybę pažinti aplinką, kurioje gyveno ir dirbo V. Mykolaitis – Putinas.
…..Kovo 7 dieną vyko lietuviškų kūrinių kino ekranizacijos veiklos, o kovo 15 dieną būrelis gimnazijos bendruomenės narių, neabejingų gimtosios kalbos puoselėjimui, rašė Nacionalinį diktantą.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos