Europos kalbų diena gimnazijoje

…..Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Tai proga prisiminti turtingą Europos kultūros paveldą ir būtinybę puoselėti kalbų įvairovę mūsų žemyne. Ši diena buvo paminėta ir Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijoje.
…..Jau nuo pat ryto skubančius į gimnaziją mokinius ir mokytojus pasitiko skambanti įvairių šalių muzika. Buvo galimybė pasivaišinti juoda angliška arbata su pienu, saldainiais. Po radijo laidos pradinių klasių mokiniams vyko netradicinės pamokos, skirtos Europos kalbų dienai. 5 – IVG klasių mokiniai penktos pamokos metu gimnazijos salėje klausėsi IIIG klasės mokinės Anetos Kerulytės įspūdžių iš tarptautinės jaunimo stovyklos Italijoje. Įspūdingą stovyklą organizavo Vytauto Didžiojo Lions klubas.
…..Renginio pabaigoje mokiniai pasitikrino savo žinias apie Europos kalbas žaisdami Kahoot žaidimą. Iš renginio mokiniai išėjo nusiteikę intensyviau mokytis užsienio kalbų, nes tai puiki galimybė keliauti, susirasti naujų draugų, pažinti pasaulį.

Užsienio kalbų mokytojos