Meninio skaitymo konkursas, skirtas gimnazijos 30-mečiui

Meninis žodis visuomet sušildo sielą žmogaus, kuris to nori. Tada ir diena šviesesnė, ir žmonės geresni, ir darbai prasmingesni. Tad vasario 7 dieną paklausyti skaitomos poezijos ir prozos tekstų susirinko mūsų gimnazijos skaitovai į meninio skaitymo konkursą, skirtą gimnazijos 30-mečiui. Meninio žodžio popietę jausminga šokio kompozicija pradėjo šokio mokytoja Violina ir jos mokinė Evelina Jacevičiūtė.
     Po šokio klausėmės jaunųjų skaitovų. 5 – IIIG klasių mokiniai skaitė lietuvių poetų ir prozos tekstus. Smagu, kad turime nemažą būrį jaunų žmonių, neabejingų prasmingam, gražiai skambančiam žodžiui. Buvo labai malonu matyti mūsų gimnazistus, poezijos ir prozos  žodžiais išsakančius tai, kas juos jaudina, kas neramina, dėl ko džiaugiasi. Šventinę popietę vainikavo 7-IIG klasių mokinių grupės meninė poetinė kompozicija ,,O, Lietuva mano!“
     Konkurso vertinimo komisija išrinko geriausius skaitovus. 5-7 klasių grupėje I-ąją vietą užėmė Rasa Juzefovičiūtė (7 klasė), II-ąją – Evelina Janutėnaitė (6 klasė), o III-iąją – Deividas Paškevičius (5 klasė). 8-IIIG klasių grupėje geriausia buvo Aneta Kerulytė (IIG klasė), II-ąją vietą užėmė Greta Bobinaitė (IG klasė), III-iąją – Jekaterina Uleckaja (IIIG klasė).
     Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems dalyviams, linkime ir toliau puoselėti gimtąją kalbą, džiuginti visus poetiniu žodžiu.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos