Tinklininkių II-oji vieta Vilniaus rajono mokyklų žaidynėse

2022 m. gruožio 12 d. Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos merginų komanda dalyvavo Vilniaus rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybų finaliniame etape. Gimnazistės daug treniravosi ir planavo taktinius veiksmus prieš šias varžybas, bet atšiaurios oro sąlygos sutrukdė visai komandai susirinkti. Šiandien buvo įveiktos Juodsiliu Šv. Ursulės Leduchovskos ir Vilniaus r. Egliškių Šv. Jono Bosko gimnazijų tinklininkės, bei pralaimėta Avižienių gimnazijos žaidėjoms, kurios tapo rajono varžybų nugalėtojomis.
     Mūsų merginos užėmė antrąją vietą rajone ir tai yra aukščiausias merginų tinklininkių rezultatas gimnazijos istorijoje. Sveikiname, dėkojame ir didžiuojamės jumis! Juodšilių žaidėjos liko trečios. Iš viso šiose varžybose dalyvavo aštuonios komandos, po keturias Avižienių ir Egliškių zonose. Dalijamės renginio akimirkomis.

Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas Vytautas Garšva