Pradinių klasių mokinių integruotos veiklos ,,Tiriamieji darbai artimiausioje aplinkoje“

…..Kiekvieną rudenį Paberžės „Verdenės“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvauja integruotose veiklose „Tiriamieji darbai artimiausioje aplinkoje“. Kiekvienais metais tyrinėjimai turi kryptį – savęs ir mus supančios aplinkos tyrinėjimas ir pažinimas, įvairių medžiagų savybių tyrimas.
…..Integruotų veiklų metu mokiniai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose: aiškinosi, kokios medžiagos dažniausiai naudojamos buityje, gamino jų mišinius, vėliau mokėsi panaudotas medžiagas atskirti. Užsiėmimo metu ,,Druskos kelias: nuo seniausių laikų iki dabar“, kuris vyko pagal kultūros paso programą, mokiniai grupavo įvairias medžiagas. Mokėsi išskirti svarbiausias jų savybes pagal požymius, dažė druską ir pasigamino iš jos suvenyrų.
…..Projekto metu mokiniai susitiko su Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūne, kuri supažindino vaikus, kaip reikia elgtis, kilus ekstremalioms situacijoms buityje.
…..Ketvirtokai lankėsi Vilniuje, televizijos bokšte, iš kurio gėrėjosi Vilniaus panorama.
…..Veiklų metu mokiniai naudojosi projekto ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ priemonėmis, mokėsi formuluoti išvadas, lyginti savo ir draugų gautus stebėjimų ir bandymų rezultatus.
Pradinių klasių mokytojos