TĘSIASI PROJEKTAS ,,MOKINIŲ EMOCINIO RAŠTINGUMO GERINIMAS, PASITELKIANT MENO INTERVENCIJAS“

…..Spalio 25 dieną  5 klasės mokiniai dalyvavo trečiame ir jau priešpaskutiniame projekto ,,Mokinių emocinio raštingumo gerinimas, pasitelkiant meno intervencijas“ susitikime, kuris vyko MO muziejuje. Šio susitikimo metu lektorė Dalia Mečkauskaitė mokiniams buvo paruošusi dar daugiau užduočių, kurias penktokai atliko labai aktyviai ir atsakingai. Dalyvaudami šioje edukacijoje mokiniai daugiau gilinosi į savo emocinę būseną bei stengėsi suprasti, kaip jaučiasi kitas tam tikroje situacijoje. Vaidindami mokiniai mokėsi, kaip emocijas galima išlieti tinkamu būdu ir kaip nederėtų elgtis. Taip pat mokiniai kūrė ir aprašė įvairias situacijas, kurių metu, jų manymu, gali kilti skirtingos emocijos. Susitikimo pabaigoje mokiniai atliko įsivertinimą, analizuodami, ko išmoko šių veiklų metu.
…..Projektą organizuoja MO muziejus, bendradarbiaujant su Valstybiniu visuomenės sveikatos stiprinimo fondu.
Šokio mokytoja Violina Romeikaitė