Rudeninių puokščių paroda, skirta „Verdenės“ gimnazijos 30 metų jubiliejui

…..Ruduo – gamtos dailininkas. Šis metų laikas  džiugina visų  akis, atverdamas margiausių rudeniškų spalvų paletę. Tai metas, kai, pasitelkus savo fantaziją, galima sukurti žavingiausias rudenines puokštes bei kompozicijas.
…..Šiemet ruduo „Verdenės“ gimnazijoje ypatingas, nes minime 30 metų jubiliejų. Ta proga gimnazijos ikimokyklinio  ir  priešmokyklinio ugdymo grupių mokytojos, ugdytiniai ir jų tėveliai organizavo rudeninių puokščių parodą, skirtą šiai progai.
…..Džiaugiamės, kad gamta nepagailėjo gero oro ir rudens gėrybių. Su begaline fantazija ir kruopštumu sukurti rudens darbeliai daugiau kaip savaitę puošė  gimnazijos erdves, džiugino gimnazijos bendruomenę ir svečius. Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už spalvingas puokštes bei aktyvų dalyvavimą parodoje.
…..Su Gimtadieniu, mūsų „Verdenės” gimnazija!

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos