Išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą

…..Gruodžio 17 d. Vilniaus rajono tarybos nario Algio Šato kvietimu 4-8 klasių mokiniai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Gimnazistams buvo suorganizuota ekskursija po Seimo rūmus: jie lankėsi Konferencijų salėje, kurioje vyksta Seimo narių susitikimai su žiniasklaidos atstovais, apžiūrėjo Seimo posėdžių bei Kovo 11-osios sales, klausėsi gidės pasakojimų apie Seime vykstančius renginius, parodas, apžiūrėjo fotografijų ekspoziciją, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Mokiniai susipažino su Seimo funkcijomis, struktūra bei parlamentarizmo raida Lietuvoje.
…..Mokinių laukė maloni staigmena – susitikimas su Seimo socialdemokratų partijos nariu Algirdu Sysu. Ekskursijos dalyviai bendravo su politiku, domėjosi jo veikla. Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo kalėdines daineles, minė mįsles, džiaugėsi Kalėdų Senelio įteiktomis dovanėlėmis.
…..Kupini gerų emocijų grįžome į gimnaziją.
…..Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Lina Keršulytė