Renginys ,,Verdenė šoka“

…..Balandžio 27 d. gimnazijoje minėjome artėjančią Tarptautinę šokio dieną. Po trijų pamokų 1-4 kl. mokiniai lauke atliko flashmob šokį „MATAU TAVE“. Na, o vėliau mokinių laukė renginys „Verdenė šoka“. Renginio metu 1-4 kl. atstovai atliko po vieną šokį, kuriuos stebėjo ne tik klasės draugai, bet ir komisija. Renginio komisiją sudarė: gimnazijos direktorė Violeta Dapkevičienė, specialioji pedagogė Beatričė Naujalienė ir mokinių tarybos narė Viktorija Krečiūtė. Komisija ne tik grožėjosi mokinių atliekamais šokiais, bet ir turėjo atlikti nelengvą darbą – įvertinti klasių pasirodymus ir paskirti jiems nominacijas.
…..Klasių laimėtos nominacijos:
Smagiausiai šokanti klasė – 1 kl.
Nuoširdžiausiai šokanti klasė – 2 kl.
Jausmingiausiai šokanti klasė – 3 kl.
Geriausiai šokanti klasė – 4 kl.
…..Taip pat renginio metu buvo įteiktos nominacijos visus mokslo metus šokio veikloje aktyviai dalyvavusiems mokiniams.
…..Mokinių laimėtos nominacijos:
Aktyviausia metų šokėja – 4 kl. mokinė Evelina Jacevičiūtė;
Pažangiausia metų šokėja – 3 kl. mokinė Juvita Liutkevič;
Kūrybingiausia metų šokėja – 2 kl. mokinė Liepa Juodėnaitė;
Nuotaikingiausia metų šokėja – 1 kl. mokinė Rugilė Ustinavičiūtė.
Renginį vainikavo 1-4 kl. bendras mokinių šokis „Kaip gyveni?“

Renginį vedė 7 kl. mokinės Ugnė Juzefovičiūtė ir Izabelė Žitlinskaitė
Organizavo ir mokinius ruošė šokio mokytoja Violina Romeikaitė