IIG ir IIIG KLASIŲ MOKINIŲ IŠVYKA Į MO MUZIEJŲ IR „LABYRINTHUS“ PABĖGIMO KAMBARĮ

…..Sausio 26 d. IIG ir IIIG klasių mokiniai vyko į MO muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje. Mokiniai atidžiai klausėsi įdomaus gidės pasakojimo ir aktyviai atliko įvairias edukacines užduotis. Užduotys buvo įtraukiančios ir įvairialypės – nuo šiuolaikinių kūrinių turinio ir kompozicijos nagrinėjimo, garso ir vaizdo skirtumų asociacijų pajautimo iki Sąjūdžio laikų įvykių gilesnio pažinimo. Taip pat gimnazistai apžiūrėjo jaunųjų tapytojų darbus.
…..Po to mokiniai dalyvavo „Labyrinthus“ pabėgimo kambario programoje. Pabėgimo kambario užduočių atlikimas pareikalavo loginio mąstymo, užsispyrimo, vikrumo ir drąsos.
…..Į gimnaziją mokiniai grįžo įgiję naujų žinių, kupini įspūdžių, žvalūs ir linksmi.
IIG ir IIIG klasių vadovai