Skirtukas knygai – 2021

…..Vilniaus r. Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir piešmokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvavo respublikiniame socialiniame – meniniame projekte ,,Skirtukas knygai -2021“.
…..Projektas vyko spalio – lapkričio mėnesiais.  Mažieji gimnazijos ugdytiniai su mokytojomis kalbėjosi apie draugystę, pasitikėjimą draugais, žaidė socialinę kompetenciją ugdančius žaidimus. Vaikai  vartė ir klausėsi skaitomų knygelių, diskutavo apie jų saugojimą,  ugdėsi pagarbą knygai. Smalsieji skaitytojai sužinojo, kad skaitomą knygos vietą galima pažymėti skirtuku.
…..Visi projekto dalyviai kūrė knygų skirtukus, kuriuos papuošė, naudodamiesi grafika: linijomis, brūkšneliais, taškeliais, bangelėmis. Vaikai  savo kūrinius nunešė į gimnazijos biblioteką ir surengė skirtukų parodėlę. Vėliau mažieji kūrėjai  dalyvavo edukacijoje ,,Skirtukas – knygos draugas“, kurios metu sužinojo,  kaip ir iš ko gaminami skirtukai. Po veiklos vaikai kvietė bibliotekininkę skirtukus dovanoti skaitytojams.
Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojos ir gimnazijos bibliotekininkė